Katalog Kontakt Wyniki badań +48 730 000 290

Nawozy dolistne

Produkcja, sprzedaż, dystrybucja

Bogate i wysokiej jakości zbiory to marzenie każdego rolnika i ogrodnika. Dzięki naszym nawozom dolistnym, produkowanym pod marką KLOFÁČ, masz pewność wyższych plonów i jakości poszczególnych produktów.

Więcej informacji...

KATALOG ->

CARBONFUMAGLAMAGSULFIKACALCIOSTIMINSENOLINFOSFOR MICROSTIM

Grupa nawozów FUMAG

FUMAG 6NK – Cu

FUMAG 6NK - Cu to nawóz w postaci dolistnej zawiesiny o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego i pozornego deficytu miedzi, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG 6NK – SB

FUMAG 6NK - SB jest nawozem dolistnym o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usuwaniem utajonego oraz pozornego deficytu boru i siarki, przy równoczesnym podawaniu magnezu, azotu i potasu.

Więcej...

FUMAG 6NK – Zn

FUMAG 6NK - Zn jest nawozem dolistnym o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usuwaniem utajonego i pozornego deficytu cynku, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG LAN

FUMAG LAN jest nawozem dolistnym o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usuwaniem utajonego, a także pozornego boru i wapnia przy równoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG NK – Ca

FUMAG NK - Ca to nawóz w postaci zawiesiny dolistnej o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego i pozornego deficytu wapnia, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG NK – Mo

FUMAG NK - Mo to nawóz w postaci dolistnego nawozu o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego i pozornego deficytu molibdenu, przy równoczesnym podawaniu magnezu, azotu i potasu.

Więcej...
Wyłączny dystrybutor nawozów dolistnych KLOFÁČ na Polskę
Tomasz Nemec: +48 730 000 290
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean