Katalog Kontakt Wyniki badań +48 730 000 290

Nawozy dolistne

Produkcja, sprzedaż, dystrybucja

Bogate i wysokiej jakości zbiory to marzenie każdego rolnika i ogrodnika. Dzięki naszym nawozom dolistnym, produkowanym pod marką KLOFÁČ, masz pewność wyższych plonów i jakości poszczególnych produktów.

Więcej informacji...

KATALOG ->

CARBONFUMAGLAMAGSULFIKACALCIOSTIMINSENOLINFOSFOR MICROSTIM

FUMAG 6NK – CU

Zakres i metody użycia

FUMAG 6NK - Cu to nawóz w postaci dolistnej zawiesiny o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego i pozornego deficytu miedzi, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas. FUMAG 6NK - Cu można stosować na wszelkiego rodzaju uprawach jednorocznych i wieloletnich. Roczne uprawy: pszenica, jęczmień, ziemniak, słonecznik, burak cukrowy, groszek, fasolka szparagowa, duża rzodkiew, ogórek, pomidor, papryka, szpik warzywny oraz inne warzywa i kwiaty owocowe i korzeniowe. Rośliny wieloletnie: jabłoń, grusza, brzoskwinia, morela i inne drzewa owocowe, szkółki winorośli i szkółki leśne, winorośl, agrest, porzeczka, malina, truskawka.

Skład

Potas K2O - 6 %
Azot N - 6 %
Magnez MgO - 12 %
Miedź Cu - 1 %
pH 9,5 - 13

Uprawy jednoroczne
JęczmieńKukurydzaKwiatyOwiesZiemniakBurak cukrowySłonecznikWarzywaPszenica
Uprawy wieloletnie
JagodyDrzewostany leśneDrzewa owocoweWinoroślChmielTruskawki

Stosowanie nawozu najlepiej sprawdza się bezpośrednio przed i podczas okresu intensywnego wzrostu upraw. Nawóz można stosować razem z ciekłymi nawozami azotowymi, na przykład DAM 390, roztwór mocznika. Można je łączyć z większością środków ochrony roślin, po konsultacji z ich producentami. Poszczególne rodzaje nawozów Fumag można ze sobą mieszać. Nie należy go mieszać z nawozami zawierającymi fosfor.

Dawkowanie

4 - 5 kg/ha nawozu rozcieńczonego wodą w ilości 200 - 800 L/ha w zależności od rodzaju zraszacza i stanu roślin. W warzywach i roślinach wieloletnich zaleca się wielokrotne stosowanie po 14 - 21 dniach. Wielokrotne stosowanie i wyższe stężenie nawozu poprawiają stan zdrowia roślin. Dokładnie wymieszaj nawóz przed napełnieniem zraszacza. Jednorazowe przedawkowanie nawozu nie jest fitotoksyczne.

Przechowywanie

Przechowuj nawóz w oryginalnym opakowaniu i w suchym miejscu pod zamknięciem w temperaturach od +5 do +25 ° C.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 2765