Katalog Kontakt Wyniki badań +48 730 000 290

Nawozy dolistne

Produkcja, sprzedaż, dystrybucja

Bogate i wysokiej jakości zbiory to marzenie każdego rolnika i ogrodnika. Dzięki naszym nawozom dolistnym, produkowanym pod marką KLOFÁČ, masz pewność wyższych plonów i jakości poszczególnych produktów.

Więcej informacji...

KATALOG ->

CARBONFUMAGLAMAGSULFIKACALCIOSTIMINSENOLINFOSFOR MICROSTIM

LAMAG® Nitrogen

Zakres i metody użycia

LAMAG® B to nawóz w postaci dolistnego nawozu o działaniu leczniczym, który usuwa utajony, a także pozorny niedobór magnezu i azotu. Wielokrotne stosowanie zwiększa odporność na choroby grzybowe. Nawóz można stosować do wszystkich rodzajów upraw jednorocznych i wieloletnich.

Skład

Azot N - 16 %
Magnez MgO - 16 %
pH 9,5 - 10,5

Uprawy jednoroczne
JęczmieńKukurydzaKwiatyRośliny lecznicze i aromatyczneOwiesMakZiemniakŻytoBurak cukrowyPszenica
Uprawy wieloletnie
Drzewostany leśneWinorośl

Stosowanie nawozu najlepiej sprawdza się bezpośrednio przed i podczas okresu najbardziej intensywnego wzrostu upraw. Nawóz można stosować razem z ciekłymi nawozami azotowymi (na przykład DAM 390, mocznik). Nie należy go mieszać z nawozami zawierającymi fosfor.

Dawkowanie

4 - 5 kg/ha nawozu rozcieńczonego wodą w ilości 50 - 1000 l/ha w zależności od rodzaju zraszacza i stanu roślin. Zaleca się powtarzane stosowanie po 14–21 dniach w uprawach jednorodnych; podobnie jak w przypadku roślin wieloletnich, należy je stosować wielokrotnie wraz z powszechnie stosowaną ochroną. Przed użyciem wymieszaj nawóz i wlewaj go ciągle mieszając. Podczas aplikacji zawiesinę nawozu należy cały czas mieszać. Jednorazowe przedawkowanie nawozu nie jest fitotoksyczne.

Przechowywanie

Przechowuj nawóz w oryginalnych, nieuszkodzonych pojemnikach, w suchych, zamykanych pomieszczeniach, w temperaturze od + 8 ° C do + 30 ° C.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 0596

® - zastrzeżony znak towarowy firmy KLOFÁČ, spol. s r.o.