Katalog Kontakt Wyniki badań +48 730 000 290

Nawozy dolistne

Produkcja, sprzedaż, dystrybucja

Bogate i wysokiej jakości zbiory to marzenie każdego rolnika i ogrodnika. Dzięki naszym nawozom dolistnym, produkowanym pod marką KLOFÁČ, masz pewność wyższych plonów i jakości poszczególnych produktów.

Więcej informacji...

KATALOG ->

CARBONFUMAGLAMAGSULFIKACALCIOSTIMINSENOLINFOSFOR MICROSTIM

INFOSFOR Bór – Zinek

Zakres i metody użycia

INFOSFOR Bór - Zinek to nawóz dolistny o zdolności eliminowania zarówno utajonego, jak i pozornego niedoboru fosforu, boru i cynku przy jednoczesnym zasilaniu azotem. Fosfor jest niezbędnym pierwiastkiem zarówno do przekazywania energii, jak i innych niezbędnych reakcji biochemicznych wpływających głównie na tworzenie nasion. Brak fosforu jest najbardziej wrażliwą rośliną we wczesnych stadiach wzrostu.

Skład

Bor B - 10 %
Azot N - 3 %
Fosfor P2O5 - 17,5 %
Cynk Zn - 5 %

Uprawy jednoroczne
JęczmieńKukurydzaLenKwiatyRośliny lecznicze i aromatyczneGorczycaOwiesMakZiemniakRośliny strączkoweŻytoBurak cukrowySłonecznikWarzywaPszenicaRzepak ozimy
Uprawy wieloletnie
JagodyKoniczynaDrzewostany leśneDrzewa owocoweWinoroślChmielTruskawki

Nawożenie najlepiej przeprowadzić tuż przed intensywnym wzrostem roślin uprawnych i w ich trakcie. Można go łączyć z większością preparatów ochrony roślin po konsultacji z ich producentem.

Dawkowanie

1.5 kg/ha lub 3 kg/ha. Zalecane stężenie: 0.2 % - 1 % w zależności od stanu i wrażliwości rośliny. Dawki można rozcieńczyć wodą od 150 l do 1000 l, w zależności od rodzaju zastosowanego opryskiwacza. Zalecana aplikacja jest 1-2 razy w sezonie wegetacyjnym.

Przechowywanie

Przechowuj nawóz w oryginalnym opakowaniu w suchych, zamykanych magazynach w temperaturach od +7 do +30 ° C.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 0928