LAMAG® Calcium 5

Zakres i metody użycia

LAMAG® Ca 5 to nawóz w postaci dolistnego nawozu o działaniu leczniczym, który usuwa utajony oraz pozorny niedobór magnezu i wapnia. Wielokrotne stosowanie zwiększa odporność na choroby grzybowe. Nawóz można stosować do wszystkich rodzajów upraw jednorocznych i wieloletnich.

Opakowanie

Skład

Magnez MgO - 16 %
Wapń CaO - 5 %
pH 9,5 - 10,5

Uprawy jednoroczne
JęczmieńLenBurak cukrowySłonecznikWarzywaRzepak ozimy
Uprawy wieloletnie
Drzewa owocoweWinorośl

Stosowanie nawozu najlepiej sprawdza się bezpośrednio przed i podczas okresu najbardziej intensywnego wzrostu upraw. Nawóz można stosować razem z ciekłymi nawozami azotowymi, na przykład DAM 390, roztwór mocznika. Nie należy go mieszać z nawozami zawierającymi fosfor.

Dawkowanie

4 - 5 kg/ha nawozu rozcieńczonego wodą w ilości 50 - 1000 l/ha. Przy wyższym stężeniu nawozu (5%) znacznie zmniejsza parcha jabłoni. Przed użyciem dokładnie wymieszaj nawóz. Jednorazowe przedawkowanie nawozu nie jest fitotoksyczne. Nanoszenie można powtórzyć po 10 - 14 dniach wraz z powszechnie wykonywanym zabiegiem na roślinach.

Przechowywanie

Przechowuj nawóz w oryginalnych, nieuszkodzonych pojemnikach, w suchych, zamykanych pomieszczeniach, w temperaturze od + 8 ° C do + 30 ° C.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 0635

® - zastrzeżony znak towarowy firmy KLOFÁČ, spol. s r.o.

Mapa państw sprzedających nawozy Klofáč

Nawozy Klofáč

Zajmujemy się badaniem oraz produkcją specjalistycznych nawozów dolistnych. Obecnie sprzedajemy nasze produkty we wszystkich krajach grupy Wyszechradzkiej: Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech. W naszej ofercie posiadamy ponad 30 różnych nawozów, przeznaczonych dla rolników uprawiających zarówno rośliny jednoroczne jak i wieloletnie.

Badania - roślina z lupą

Zobacz wyniki badań, przeprowadzone na naszych nawozach i potwierdzające ich skuteczność...

Pole młodej kukurydzy Zielone liście rośliny Szklarnia z zielonymi roślinami
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean