INFOSFOR Měď

Zakres i metody użycia

INFOSFOR Měď to nawóz dolistny o zdolności eliminowania zarówno utajonego, jak i pozornego niedoboru fosforu przy równoczesnym dostarczaniu azotu. Fosfor jest niezbędnym pierwiastkiem zarówno do przekazywania energii, jak i innych niezbędnych reakcji biochemicznych wpływających głównie na tworzenie nasion. Brak fosforu jest najbardziej wrażliwą rośliną we wczesnych stadiach wzrostu.

Skład

Miedź Cu - 2 %
Fosfor P2O5 - 55 %
Azot N - 9 %

Uprawy jednoroczne
JęczmieńKukurydzaLenKwiatyRośliny lecznicze i aromatyczneGorczycaOwiesMakZiemniakRośliny strączkoweŻytoBurak cukrowySłonecznikWarzywaPszenicaRzepak ozimy
Uprawy wieloletnie
JagodyKoniczynaDrzewostany leśneDrzewa owocoweWinoroślChmielTruskawki

Nawożenie najlepiej przeprowadzić tuż przed intensywnym wzrostem roślin uprawnych i w ich trakcie. Można go łączyć z większością preparatów ochrony roślin po konsultacji z ich producentem.

Dawkowanie

1.09 kg/ha lub 2.1 kg/ha. Zalecane stężenie: 0.2 % - 1 % w zależności od stanu i wrażliwości rośliny. Dawki można rozcieńczyć wodą od 150 l do 1000 l, w zależności od rodzaju zastosowanego opryskiwacza. Zalecana aplikacja jest 1-2 razy w sezonie wegetacyjnym.

Przechowywanie

Przechowuj nawóz w oryginalnym opakowaniu w suchych, zamykanych magazynach w temperaturach od +7 do +30 ° C.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 0920

Mapa państw sprzedających nawozy Klofáč

Nawozy Klofáč

Zajmujemy się badaniem oraz produkcją specjalistycznych nawozów dolistnych. Obecnie sprzedajemy nasze produkty we wszystkich krajach grupy Wyszechradzkiej: Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech. W naszej ofercie posiadamy ponad 30 różnych nawozów, przeznaczonych dla rolników uprawiających zarówno rośliny jednoroczne jak i wieloletnie.

Badania - roślina z lupą

Zobacz wyniki badań, przeprowadzone na naszych nawozach i potwierdzające ich skuteczność...

Pole młodej kukurydzy Zielone liście rośliny Szklarnia z zielonymi roślinami
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean