Grupa nawozów FUMAG

FUMAG 6NK – Cu

FUMAG 6NK - Cu to nawóz w postaci dolistnej zawiesiny o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego i pozornego deficytu miedzi, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG 6NK – SB

FUMAG 6NK - SB jest nawozem dolistnym o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usuwaniem utajonego oraz pozornego deficytu boru i siarki, przy równoczesnym podawaniu magnezu, azotu i potasu.

Więcej...

FUMAG 6NK – Zn

FUMAG 6NK - Zn jest nawozem dolistnym o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usuwaniem utajonego i pozornego deficytu cynku, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG LAN

FUMAG LAN jest nawozem dolistnym o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usuwaniem utajonego, a także pozornego boru i wapnia przy równoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG NK – Ca

FUMAG NK - Ca to nawóz w postaci zawiesiny dolistnej o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego i pozornego deficytu wapnia, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas.

Więcej...

FUMAG NK – Mo

FUMAG NK - Mo to nawóz w postaci dolistnego nawozu o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego i pozornego deficytu molibdenu, przy równoczesnym podawaniu magnezu, azotu i potasu.

Więcej...
Mapa państw sprzedających nawozy Klofáč

Nawozy Klofáč

Zajmujemy się badaniem oraz produkcją specjalistycznych nawozów dolistnych. Obecnie sprzedajemy nasze produkty we wszystkich krajach grupy Wyszechradzkiej: Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech. W naszej ofercie posiadamy ponad 30 różnych nawozów, przeznaczonych dla rolników uprawiających zarówno rośliny jednoroczne jak i wieloletnie.

Badania - roślina z lupą

Zobacz wyniki badań, przeprowadzone na naszych nawozach i potwierdzające ich skuteczność...

Pole młodej kukurydzy Zielone liście rośliny Szklarnia z zielonymi roślinami
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean