FUMAG LAN

Zakres i metody użycia

FUMAG LAN to nawóz w postaci zawiesiny dolistnej o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego, a także pozornego deficytu wapnia i boru, przy jednoczesnym podawaniu magnezu, azotu i potasu. FUMAG LAN przeznaczony jest do leczenia większości rodzajów upraw jednorocznych i wieloletnich.

Opakowanie

Skład

Bor B - 0,2 %
Potas K2O - 6 %
Azot N - 12 %
Magnez MgO - 12 %
Wapń CaO - 1,5 %
pH 8,5 - 10,5

Uprawy jednoroczne
JęczmieńMakRośliny strączkoweBurak cukrowySłonecznikWarzywa
Uprawy wieloletnie
JagodyKoniczynaDrzewa owocoweWinoroślTruskawki

Stosowanie nawozu najlepiej sprawdza się bezpośrednio przed i podczas okresu intensywnego wzrostu upraw. Nawóz można stosować razem z ciekłymi nawozami azotowymi, na przykład DAM 390, roztwór mocznika. Można je łączyć z większością środków ochrony roślin, po konsultacji z ich producentami. Poszczególne rodzaje nawozów Fumag można ze sobą mieszać. Nie należy go mieszać z nawozami zawierającymi fosfor.

Dawkowanie

4 - 5 kg/ha nawozu rozcieńczonego wodą w ilości 200 - 800 l ha w zależności od rodzaju zraszacza i stanu roślin. W warzywach i roślinach wieloletnich zaleca się wielokrotne stosowanie po 14 - 21 dniach. Wielokrotne stosowanie i wyższe stężenie nawozu poprawiają stan zdrowia roślin.

Dokładnie wymieszaj nawóz przed napełnieniem zraszacza. Jednorazowe przedawkowanie nawozu nie jest fitotoksyczne.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 1779

Mapa państw sprzedających nawozy Klofáč

Nawozy Klofáč

Zajmujemy się badaniem oraz produkcją specjalistycznych nawozów dolistnych. Obecnie sprzedajemy nasze produkty we wszystkich krajach grupy Wyszechradzkiej: Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech. W naszej ofercie posiadamy ponad 30 różnych nawozów, przeznaczonych dla rolników uprawiających zarówno rośliny jednoroczne jak i wieloletnie.

Badania - roślina z lupą

Zobacz wyniki badań, przeprowadzone na naszych nawozach i potwierdzające ich skuteczność...

Pole młodej kukurydzy Zielone liście rośliny Szklarnia z zielonymi roślinami
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean