FUMAG 6NK – SB

Zakres i metody użycia

FUMAG 6NK - SB jest nawozem dolistnym o działaniu leczniczym, z opcjonalnym usunięciem utajonego, a także pozornego deficytu boru i redukcją deficytu siarki, przy jednoczesnym zaopatrzeniu w magnez, azot i potas. FUMAG 6NK - SB jest przeznaczony do traktowania większości rodzajów upraw jednorocznych i wieloletnich.

Opakowanie

Skład

Bor B - 0,5 %
Potas K2O - 6 %
Azot N - 6 %
Magnez MgO - 12 %
Siarka S podstawowy - 20 %
pH 9,5 - 12,5

Uprawy jednoroczne
KwiatyGorczycaMakZiemniakBurak cukrowySłonecznikWarzywaRzepak ozimy
Uprawy wieloletnie
Winorośl

Stosowanie nawozu najlepiej sprawdza się bezpośrednio przed i podczas okresu intensywnego wzrostu upraw. Nawóz można stosować razem z ciekłymi nawozami azotowymi, na przykład DAM 390, roztwór mocznika. Można je łączyć z większością środków ochrony roślin, po konsultacji z ich producentami. Poszczególne rodzaje nawozów Fumag można ze sobą mieszać. Nie należy go mieszać z nawozami zawierającymi fosfor.

Dawkowanie

4 - 5 kg/ha nawozu rozcieńczonego wodą w ilości 200 - 800 l/ha w zależności od rodzaju zraszacza i stanu roślin. W przypadku roślin wieloletnich zaleca się powtarzane stosowanie po 14–21 dniach. Wielokrotne stosowanie i wyższe stężenie nawozu poprawiają stan zdrowia roślin. W przypadku rzepaku ozimego zaleca się podział dawki wiosennej na 2 × 2 kg/ha w okresie wegetacji. Dokładnie wymieszaj nawóz przed napełnieniem zraszacza. Jednorazowe przedawkowanie nawozu nie jest fitotoksyczne.

Przechowywanie

Przechowuj nawóz w oryginalnym opakowaniu i w suchym miejscu pod zamknięciem w temperaturach od +5 do +25 ° C.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 3158

Mapa państw sprzedających nawozy Klofáč

Nawozy Klofáč

Zajmujemy się badaniem oraz produkcją specjalistycznych nawozów dolistnych. Obecnie sprzedajemy nasze produkty we wszystkich krajach grupy Wyszechradzkiej: Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech. W naszej ofercie posiadamy ponad 30 różnych nawozów, przeznaczonych dla rolników uprawiających zarówno rośliny jednoroczne jak i wieloletnie.

Badania - roślina z lupą

Zobacz wyniki badań, przeprowadzone na naszych nawozach i potwierdzające ich skuteczność...

Pole młodej kukurydzy Zielone liście rośliny Szklarnia z zielonymi roślinami
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean