CARBON SI

Zakres i metody użycia

CARBON Si to nawóz dolistny o działaniu leczniczym, z możliwością usuwania ukrytych i pozornych deficytów krzemu, który jednocześnie dostarcza potas i węgiel. Krzem ma pozytywny wpływ na stan zdrowia roślin i wzrost odporności na uszkodzenia spowodowane wiatrem (wzmocnienie ścian komórkowych). Węgiel ma pozytywny wpływ na dynamikę fotosyntezy. CARBON Si może być stosowany do wszystkich rodzajów uprawianych jednorocznych i wieloletnich roślin uprawnych.

Opakowanie

Skład

Potas K2O - 5 %
Krzem SiO2 - 15 %
Węgiel C - 1 %
Gęstość 1,2 kg/l
pH 10,5 - 12,5

Uprawy jednoroczne
JęczmieńOwiesZiemniakŻytoBurak cukrowyWarzywaPszenica
Uprawy wieloletnie
Drzewostany leśneWinorośl

Nawożenie najlepiej przeprowadzić tuż przed intensywnym wzrostem roślin uprawnych i w trakcie wzrostu. Można go łączyć z większością preparatów ochrony roślin po konsultacji z ich producentem.

Dawkowanie

0.5 – 1 l/ha. Zalecane stężenie: 0.1 % - 0.5 % w zależności od stanu i wrażliwości rośliny. Dawki można rozcieńczyć wodą od 200 l do 1000 l w zależności od rodzaju zastosowanego opryskiwacza. Zalecana aplikacja jest 1-2 razy w sezonie wegetacyjnym.

Przechowywanie

Przechowuj nawóz w oryginalnym opakowaniu w suchych, zamykanych magazynach w temperaturach od +7 do +30 ° C.

Decyzja o rejestracji nawozu

no. 3963

Mapa państw sprzedających nawozy Klofáč

Nawozy Klofáč

Zajmujemy się badaniem oraz produkcją specjalistycznych nawozów dolistnych. Obecnie sprzedajemy nasze produkty we wszystkich krajach grupy Wyszechradzkiej: Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech. W naszej ofercie posiadamy ponad 30 różnych nawozów, przeznaczonych dla rolników uprawiających zarówno rośliny jednoroczne jak i wieloletnie.

Badania - roślina z lupą

Zobacz wyniki badań, przeprowadzone na naszych nawozach i potwierdzające ich skuteczność...

Pole młodej kukurydzy Zielone liście rośliny Szklarnia z zielonymi roślinami
Strona wykonana przez Agencję E-marketingową Błękitny Ocean